VİDEO ANİMASYON

Video animasyonlar ile firmanızı yada hizmetlerinizi anlatabiliriz.

Aşağıdaki video vb. aklınızdaki video animasyonları uygun fiyatlara yapıyoruz.

Video animasyon yada tanıtım videoları sanal ortamın en ilgi çekici, reklam gücü en yüksek bileşenleridir. Bazen bir firma projesi bazen de profesyonel reklam şeklinde görürüz. Bu manada animasyon tanıtım videolarının neden çok fazla tercih edilmeye başlandığını şu sebeplere bağlayabiliriz.

 

Her ay 800 milyon kullanıcının yaklaşık 4 milyar video izliyor olması, videonun gücünü ifade ediyor aslında. Bu nedenle markaların, iş ve hizmetini tanıtmak isteyen şahıs veya firmaların reklamını yapmak için tanıtım videolarını tercih etmeleri kaçınılmaz olmuştur.

Videolar, izleyicilerde anlatılmak istenen iş, ürün veya hizmet hakkında çok kısa sürede bilgi sahibi olmalarını sağladığı gibi aynı zamanda da izleyerek zihinlerde bir yer edinmesine sebep olmaktadır.

Uzun süredir e-ticaret siteleri,  online tanıtım videolarını pazarlama stratejilerine dahil etmeye başlamıştır ve gün geçtikçe fotoğraf yerine tanıtım videoları daha yaygın kullanılmaya devam edecektir. Kaldı ki şimdi bile Avrupa ülkelerinde 50 kişiden 48’i tanıtımları için videoları tercih etmekte ve Bunun sonucu olarak satışların yüzde 30 veya 40 artığı belirtilmektedir.


Lütfen ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.