Dopingle Müşteri Daveti

Dopingle üye iş yerleri verdikleri indirim karşılığında müşteri kazanıyor, kendi müşterilerini kaybetmiyor, Dopingle tarafından ve müşterilerce sosyal medyada reklam ediliyor, ayrıca başka bir esnaf arkadaşını davet ettiğinde gelir elde edebiliyor

Dopingle mobil uygulaması esnaf ve müşteriler için ücretsizdir.

Uygulama yazılım süreci devam etmekte olup (TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA), demo versiyonu ile müşteri ve esnaf altyapısı oluşturulmaktadır. Dolayısıyla google play ve Apple Store'a yüklenmemiştir. Uygulamayı BURAYA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

Şu anda sadece android telefonlar için kullanımı mümkündür.

Dopingle ortaya çıkış amacı küçük esnafın ticaretini canlandırmaktır. Bununla birlikte esnaf ve müşterilerimize ekstradan kazançlar sunan bir sistemdir.

HAYATINIZIN GİDİŞATINI DEĞİŞTİREBİLECEK BİR FIRSAT İLE KARŞI KARŞIYASINIZ. BÖYLE BİR FIRSAT İÇİN DİKKATİNİZİ KISA BİR SÜRE CİDDİ BİR ŞEKİLDE BURAYA VERMENİZİ RİCA EDİYORUZ. 

Önce kısaca Dopingle'yi tanıyalım. Dopingle, esnafların kendilerini sisteme ekleyerek reklamlarının yapılacağı, kendilerine Dopingle uygulaması ile gelen müşterilere önceden belirledikleri oranda indirim verecekleri ve isterlerse diğer esnaf arkadaşlarını davet ederek ekstra kazançlar elde edebilecekleri,müşterilerin de uygulama üzerinden anlaşmalı yerleri bulup indirimli alışveriş yapabilecekleri ve yaptıkları bu alışverişi sosyal medyada paylaşarak, esnaf arkadaşlarını sisteme davet ederek ekstra gelir elde edebilecekleri bir mobil uygulamadır. 

BU SAYFAMIZDA ÜYE İŞ YERLERİ (ESNAFLAR) AĞIRLIKLI BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.

Esnaflarımız için kazanç planına geçmeden önce sistemin çalışmasını kısaca anlatalım;
En alttaki linkten indireceği formdaki bilgileri dolduran esnafımız için uygulamamız üzerinde bir tanıtım sayfası açılır. Bu sayfada iş yerinin hangi sektörde hizmet verdiği,adresi,haritadaki yeri,telefon vb. bilgileri ile uygulama ile gelen müşterilere ne kadar indirim vereceği ve özel kare kodu bulunur. Kendisinden alışveriş yapan müşteri indirim düşüldükten sonra kasada ödemeyi yapar. Örneğin indirim veren bir iş yerinden 100 tl'lik alışveriş yapan müşteri 90 tl öder. Daha sonra bu alışverişi paylaşmak istiyorsa esnafın kare kodunu telefonu ile okutarak yaptığı alışverişi ve aldığı indirimi sosyal medyada paylaşır.

Şimdi esnaf kazanç planına geçelim

Esnaflar Dopingle uygulamasını reklamlarının yapılması ve alışverişlerde tercih edilmek için ücretsiz olarak kullanabileceği gibi ayrıca kazanç da elde edebilirler.

Sadece alışverişlerde tercih edilmek ve reklamlarının yapılması için ücretsiz olarak Dopingle uygulamasını kullanacak esnaflarımızın tanıtım sayfalarında yukarıdaki gibi reklamlar olacaktır. (Reklamlar başka firmalara ait olabilir) 
Ancak kendi tanıtım sayfasında reklamların olmasını istemeyen esnaflar yıllık 100 tl (İLK ÜYELERE ÖZEL FİYAT) aidat ödeyerek bu reklamları kaldırabileceklerdir. 
ÖDEYECEKLERİ BU AİDAT ESNAFA EKSTRA KAZANÇ İMKANI DA SAĞLAYACAK BİR YETKİ VERECEKTİR. İŞTE BU YETKİ İLE İLK KAZANÇ PLANI ORTAYA ÇIKIYOR.

Satış ortaklığı kazanç planı

100 tl yıllık uygulama kullanım aidatını ödeyen esnafımız başka bir esnaf arkadaşını da sisteme dahil edebilecektir ve o esnafın ödeyeceği 100 tl aidatın 40 tl'si kendisinin olacaktır. Bu şekilde istediği kadar esnaf arkadaşını üye yaparak her birinden 40 tl kazanç elde edebilir. 

Üye yapma işlemini esnaf arkadaşı ile ortak görüşerek yapabileceği gibi kendisine özel linki sosyal medyada paylaşarak da gerçekleştirebilir. Yaptığı paylaşımda bu sayfa, sistemi internet üzerinden diğer esnaf arkadaşına anlatacaktır ve ücretli üye olan esnafın ödeyeceği 100 tl'nin 40 tl'si kendisinin olacaktır.

Şimdi sistemimize üye iş yeri olarak katılmak, müşteri kazanmak, alışverişlerde tercih edilmek, sosyal medyada reklam edilmek ve davetiniz ile gelen her esnaftan 40 tl kazanmak için hemen aşağıdan formu indirin ve ödeme sayfasına giderek ödemenizi yapın. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra size özel sayfanız, kare kodunuz ve linkiniz hazırlanacaktır. 

Not:40 tl kazanç brüt kazançtır. Hesabınıza yatırılıcak tutar KDV ve stopaj vergisi kesildikten sonra net 28 tl 

BURAYA TIKLAYARAK ESNAF BİLGİ FORMUNU İNDİRİNİZ
YILLIK AİDAT BEDELİNİ ÖDEYEREK TANITIM SAYFANIZDAKİ REKLAMLARI KALDIRMAK VE SİSTEME DAVET EDECEĞİNİZ HER ESNAF ARKADAŞINIZDAN  BRÜT 40 TL KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN EN ALTTAKİ ESNAF BİLGİ FORMUNU İNDİRİP DOLDURDUKTAN SONRA BİZE GÖNDERİNİZ. (destek@dopingle.com.tr) YILLIK AİDAT İÇİN AŞAĞIDAN KREDİ KARTI VEYA BANKA HAVALESİ İLE GÜVENLİ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.
ÜYE İŞYERİ OLARAK KATILMAK İSTİYORSANIZ

BURAYA TIKLAYARAK ESNAF BİLGİ FORMUNU İNDİRİNİZ

TAKILDIĞINIZ KONULAR HAKKINDA CANLI YARDIM İÇİN TIKLAYIN